Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wczoraj w Pilicy  grała Wielka  Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak podkreślił Pan Burmistrz Michał Otrębski, ważna jest każda złotówka, bo  nawet niewielkie pieniądze zebrane w poszczególnych miejscowościach to jednak  w skali kraju, czynią potężną kwotę.

Mieszkańcy Gminy przybyli na Finał do Zespołu Szkół w Pilicy aby podziwiać zorganizowane występy i solidarnie wesprzeć akcje. Występy dzieci tych starszych i tych młodszych ze wszystkich szkół i przedszkoli naszego terenu urzekły widzów. Przekonaliśmy się jaką mamy zdolną młodzież. A i występy gwiazd bardzo się podobały. Spektakularnym wydarzeniem okazał się występ naszego męskiego TRIO ( Dyrektor Leszek Sobota – perkusja, Dyrektor Aleksander Chmielewski – gitara i oczywiście bezsprzeczny talent muzyczny Pan Jacek Kowal – instr. klawiszowe). Mamy nadzieję, że Wasz występ nie był jednorazowy. Wielkie brawa dla Was Panowie!!!

Na zakończenie jak zwykle Światełko do Nieba.

Niechaj żałują ci, którzy nie dotrwali do końca, bowiem spektakl sztucznych ogni był bardzo widowiskowy.

Jesteśmy wszyscy ciekawi, jak wypadliśmy finansowo, czy udało nam się zebrać tyle pieniążków co w ubiegłym roku. Na wyniki pozostanie nam poczekać, aż wszystko zostanie policzone i zapewne będzie o tym można o tym poczytać na stronie Naszej Szkoły.

Gratulujemy całemu Gronu Pedagogicznemu i Dyrektorom, bardzo pięknego i udanego przedsięwzięcia!!.

STY