KOMENTARZE

Podczas świat Bożego Narodzenia nasz blog był bardzo często odwiedzany, czym jesteśmy mile zaskoczeni. Wśród kilku komentarzy jakie otrzymaliśmy znalazł się wpis, którym chcemy się z Państwem podzielić:

„Bardzo pieknie i pogodnie opisane sa nasze zwyczaje i nasza tradycja zwiazana z czasem wigilijnym.Jestesmy na morzu,na statku Golden Avenue kolo Borneo i nasz kucharz ( Filipinski) wlasnie szykuje statkowa Kolacje Wigilijna w nieduzym ale choc troche podobnym tradycyjnym wystroju i zwyczaju jak u nas w kraju.Przydala sie odrobina informacji dla naszych marynarzy o Wigili i wszystkimi czynnosciami z nia zwiazanymi, dziekujemy.”.

Pozdrawiamy załogę statku, życzymy pomyślnych wiatrów i szczęśliwego powrotu do swoich bliskich. Cieszymy się, że w tym okresie tak szczególnym dla każdego człowieka, mogliśmy przypomnieć klimat z nim związany. Jeszcze raz pozdrawiamy serdecznie

GRU