WAKACJE W BIBLIOTECE

18 lipca 2019  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Pilicy, została zdominowana przez Kreatywne Dzieciaki. Wiele radości sprawiło wykonanie kolorowych ozdób wykończonych mandalowymi wzorami. Mandala na długie minuty zajęły dzieci. Pozwoliły im się zrelaksować, pomyśleć i zaplanować kolejne plastyczne działania, a wszystko przy muzyce relaksacyjnej. Ta skomplikowana kolorowanka wymaga bowiem dużo uwagi, zaangażowania, precyzji, odpowiedniego doboru barw i dużych pokładów cierpliwości. Nasi uczestnicy poradzili sobie, z tym z pozoru łatwym zadaniem doskonale, jednocześnie dzieląc się swoimi wakacyjnymi planami i przygodami. Efekt końcowy narysowanych mandal był zachwycający. Mamy nadzieję, że piękne kompozycje zrelaksowały naszych uczestników na długie godziny. Dzieci wyraziły zainteresowanie kolejnym spotkaniem w bibliotece które odbędzie się 21 sierpnia 2019 o godzinie 11:00.

LIP