Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biblioteka_pilica@poczta.onet.pl

32 67 351 43

Katalog on-line

Aktualności

Czytelnik Roku 2019

Czytelnik Roku 2019

Czytelnik Roku 2019

Czytanie dla niektórych ludzi to tylko podstawowa umiejętność niezbędna do funkcjonowania we współczesnym świecie, dla innych przyjemność i sposób na długie jesienno-zimowe wieczory. Dla jeszcze innych nałóg. Coś bez czego nie wyobrażają sobie życia. Cieszymy się, że w dobie komputerów, tabletów i nowych technologii są wśród nas miłośnicy książek i wierni przyjaciele biblioteki.

Biblioteka w Wierbce oraz w Sławniowie co roku zaprasza wszystkich czytelników do udziału w konkursie czytelniczym na najlepszego czytelnika. Celem tego konkursu jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, promocja czytelnictwa oraz kształtowanie nawyku regularnego czytania. Najaktywniejsi czytelnicy naszych filii bibliotecznych co roku otrzymują tytuł „Czytelnika Roku”, a podstawowym kryterium oceny jest największa ilość przeczytanych książek.

Mimo niesprzyjających okoliczności i wielu ograniczeń, związanych z panującą epidemią, tradycyjnie chcemy uhonorować najlepszych czytelników minionego roku, którzy regularnie odwiedzali bibliotekę. W budynku Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Pilicy nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Pracownicy biblioteki spotkali się z czytelnikami filii, aby podziękować im za wspólnie spędzony rok 2019. Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe wręczył Dyrektor biblioteki Wojciech Siejka.

Niezmiernie miło nam oznajmić, iż najlepszymi Czytelnikami Roku 2019 filii bibliotecznych zostali:

  • W gronie dorosłych użytkowników biblioteki w Wierbce na pierwszym miejscu niezawodnie pani Agnieszka Garstka z liczbą 170 wypożyczonych książek.
  • W gronie dzieci natomiast szczególnie wyróżnia się przedszkolak, który stał się stałym bywalcem biblioteki. Czytelnikiem Roku został Wiktor Imiołek, który ma niespełna 4 lata, a wypożyczył 298 książek. Gratulujemy naszemu przesympatycznemu laureatowi i jego wspaniałym rodzicom.
  • Filia w Sławniowie również ma swojego lidera - pana Kazimierza Uliniarza, z liczbą 136 wypożyczonych książek i tytułem Czytelnika Roku 2019.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy wielu ciekawych spotkań z literaturą. Mamy nadzieją, że obecny rok również podsumujemy wielkimi liczbami pomimo przeciwności i ograniczeń.

02

CZE

2020

559

razy

czytano

223/832

bibliotekapilica.pl

W naszej bibliotece

Bogaty księgozbiór

Bogaty księgozbiór

Czytelnia internetowa

Czytelnia internetowa

Katalog księgozbioru on-line

Katalog księgozbioru on-line

Wystawy, eventy, spotkania

Wystawy, eventy, spotkania

Przydatne linki

W najbliższym czasie
nie ma żadnego wydarzenia.

Biblioteka w liczbach

0

Zbiorów bibliotecznych

0

Zadowolonych czytelników

Zdjęcie: Więcej o tej stronie.
Logo serwisu.

Miejsko-Gminna
Biblioteka Publiczna w Pilicy

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia