Popis umiejętności muzycznych

We wtorek 21 czerwca oraz w poniedziałek 27 czerwca w Ratuszu odbyły się popisy uczniów, uczęszczających przez miniony rok szkolny na zajęcia muzyczne organizowane przez bibliotekę. Uczniowie wykonali utwory solowe. Poziom wykonawczy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

W minionym roku szkolnym w zajęciach uczestniczyli: Kalina Cholewa (pianino), Emilia Witek (śpiew), Bartłomiej Czech (akordeon), Maria Czech (pianino), Jakub Furgacz (pianino), Michał Grzeszuk (pianino), Miłosz Brzozowski (pianino), Milena Szczerbińska (pianino), Dawid Szczerbiński (pianino), Kacper Pająk (pianino), Alicja Jaworska (pianino), Piotr Paciej (pianino), Natalia Lis (pianino), Antonina Ptak (pianino), Julia Bartos (pianino), Miłosz Janus (pianino), Szymon Siejka (ukulele), Piotr Staroń (pianino), Bartosz Dachowski (pianino), Zofia Miśta (pianino).

Każdy uczestnik zajęć po wykonaniu swojego programu artystycznego otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodka niespodziankę. Wielkie brawa dla wszystkich młodych artystów oraz podziękowania dla instruktora artystycznego – Karola Skóry za przygotowanie młodzieży do występów! Gratulujemy postępów w edukacji muzycznej!

CZE