Czytanie to wielka przyjemność!

Z pewnością już wiecie, jak ważna jest obecność literatury w życiu Waszego dziecka od pierwszych lat życia – w końcu mała książka buduje wielkiego człowieka! Dlatego czytaj dziecku codziennie, ale nie zapominaj jak czytasz! Baw się tembrem głosu, intonacją. Czytaj z przejęciem i zwracaj uwagę na jego reakcje! Taki sposób czytania, choć dla wielu opiekunów może kłopotliwy, przynosi bardzo korzystne efekty. Dzięki aktorskiemu podejściu, można wpłynąć na większe zainteresowanie dziecka książką i sprawić, że czytanie  to będzie wspaniała zabawa.

Z radością obserwujemy owoce Waszej wytrwałej rodzicielskiej pracy nagradzając kolejnych czytelników dyplomami. Nasi wspaniali laureaci, którzy czerpią wielką przyjemność z czytania to:

1. Łukasz Seweryn – V dyplom
  2. Alicja Baran –  V dyplom
  3. Lilianna Płoszaj – IV dyplom
  4. Michał Seweryn – III dyplom
  5. Kacper  Pająk – II dyplom
  6. Tymoteusz Huszno – I dyplom
  7. Michalina Mucha – I dyplom
  8. Miłosz Janus – I dyplom

Gratulujemy naszym małym czytelnikom kolejnych dyplomów, a ich rodzicom zaangażowania i wytrwałości. Jeżeli regularnie czytasz, możesz być przekonany, że rozwijasz w dziecku zainteresowanie literami i słowem pisanym, a w konsekwencji kreujesz w nim chęć do nauki samodzielnego czytania i miłość do książek. Czytanie to wielka przyjemność, ale też i nauka wpływająca na jego rozwój. Zapraszamy do biblioteki!

LIP