Jarmark Bożonarodzeniowy

Po Jarmarku Bożonarodzeniowym w Pilicy nie ma już śladu, zostały tylko wspaniałe wspomnienia. Cieszymy się, że dołożyliśmy do tego przedsięwzięcia swoją cegiełkę, było ich nawet kilka.

Na parterze ratusza odbyły się warsztaty rękodzieła dla najmłodszych uczestników jarmarku, a tuż obok żywej szopki mogliście zdobyć interesującą Was publikację na Bożonarodzeniowym kiermaszu książki.

Na scenie wystąpili uczestnicy zajęć tanecznych, wokalnych oraz nauki gry na instrumentach organizowanych przez Bibliotekę. Mogliście zobaczyć dwie grupy taneczne, renifery oraz elfy pod kierownictwem instruktorki Oliwii Pasierb, występy wokalne - zarówno solowe jak i grupowe w wykonaniu podopiecznych Kateryny Bakalchuk, która również wykonała jedną z pastorałek oraz wysłuchać kolęd pięknie odegranych przez młodych adeptów sztuki szlifujących swoje zdolności pod okiem instruktora artystycznego Karola Skóry, który wpierał technicznie cały wieczór.

Na zakończenie odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie Konkursu pt. „Choinkowa ozdoba świąteczna” organizowanego przez Bibliotekę. Protokół odczytała Przewodnicząca komisji konkursowej, Sekretarz Miasta i Gminy Pilica Joanna Ślusarczyk, a nagrody dla laureatów wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Pilica Artur Janosik.

To był wspaniały wieczór, który wprowadził nas w atmosferę zbliżających się świąt.

GRU