Mała książka – Wielki człowiek

„Mała książka – wielki człowiek” to wspaniała akcja promującą czytelnictwo. Jest to projekt, który pozwala dziecku na wyruszenie w podróż pełną magicznych miejsc i przygód oraz zyskanie nowych przyjaciół. To podróż pełna zachwytów oraz odkrywania świata, to wyprawa w głąb swoich zainteresowań i dziecięcych marzeń. Dzięki książce nasi młodzi czytelnicy mogą przenieść się do świata, o którym nawet nie śnili.

Dzięki akcji „Mała książka – wielki człowiek” powiększyliśmy grono naszych czytelników, zapoznaliśmy ich z Biblioteką i pokazaliśmy, że świat bez książki bywa czarno-biały. Wystarczy tylko kilka liter, żeby stał się kolorowy. Nasza Biblioteka stała się domem i powiernikiem najskrytszych dziecięcych marzeń. Możemy obserwować, jak bardzo zmieniają się nie tylko dzieci, ale także rodzice. Ta fantastyczna przygoda z książką nie tylko wspiera rozwój Twojego dziecka, ale  pozwala w piękny sposób zacieśnić więzy rodzinne.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób, tworzymy świat, w którym książka jest skarbem. Wielu młodych poszukiwaczy odnalazło ten skarb właśnie z nami. Z dumą i radością przedstawiamy naszych małych poszukiwaczy książkowych przygód, którzy sięgnęli po kolejne dyplomy Małego Super Czytelnika:

1. Wiktor Imiołek – VIII dyplom
  2. Michał Seweryn – VI dyplom
  3. Amelia Chmiel – III dyplom
  4. Łucja Imiołek – II dyplom
  5. Jakub Koniec – II dyplom
  6. Kacper Pająk – I dyplom
  7. Jan Jamrocha – I dyplom

Jako bibliotekarze doświadczamy wielu wzruszających momentów, kiedy dzieci zakochują się w książce. Dziękujemy za zaufanie i za możliwość udziału w tej niezwykłej podróży czytelniczej Waszych dzieci. Ruszamy z kolejną edycją programu dla przedszkolaków „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Nowe wyprawki, karty czytelnicze, dyplomy i mnóstwo książek czekają na Was w naszej Bibliotece. Zapraszamy!

GRU